Купил смрзнат зеленчук, внатре имало и глушец

И УШТЕ ЕДНА СКАНДАЛОЗНА ИНФОРМАЦИЈА ГИ ПРЕПЛАВИ ОД ВЧЕРА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ. БИТОЛЧАНЕЦ КУПИЛ ЗАМРЗНАТ ЗЕЛЕНЧУК ВО ЕДЕН ОД ПОГГОЛЕМИТЕ СУПЕРМАРКЕТИ. ДОДЕКА ГО ГОТВЕЛ ВО МЕШАНИОТ ЗЕЛЕНЧУК ВИДЕЛ И ГЛУШЕЦ. ВОЗНЕМИРУВАЧКИТЕ ФОТОГРАФИИ ГИ ОБЈАВИ НА ФЕЈСБУК И ГИ ПОВИКА ВИЦЕПРЕМИЕРОТ НИКОЛОВСКИ , ПРЕМИЕРОТ И АГЕНЦИЈАТА ЗА ХРАНА И ВЕТЕРИНАРСТВО ИТНО ДА РЕАГИРААТ.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста