Tоп

Mицкоски: Oставка на Заев, слобода на народот – масовен натпартиски протест за одбрана на идентитетот

Оставка на Заев, слобода на народот, повика лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на вечерашниот  протест…