Македонија главна страна

ВМРО-ДПМНЕ: Заев е вистински „монструм“ кој свесно ја злоупотреби трагедијата кај Смилковско езеро за сопствени политички поени

Зоран Заев е вистински „монструм“ кој свесно ја злоупотреби трагедијата кај Смилковско езеро за сопствени…

Опозицијата го повика Пендаровски да не го потпишува Законот за попис, ќе се користат сите механизми тој да не се одржи

Опозицијата ќе ги користи сите институционални механизми за да го спречи одржувањето на пописот.Од ВМРО-ДПМНЕ…

Поврзани вести