Македонија главна страна

МАКЕДОНИЈА ВО ИЗМЕНЕТ СОСТАВ ВЕЧЕРВА ЈА ПРЕЧЕКУВА ГРУЗИЈА ВО 4.КОЛО ОД ВТОРОТО ИЗДАНИЕ НА ЛИГАТА НА НАЦИИ

Фудбалската сениорска селекција на Македонија вечерва ја пречекува Грузија во натпревар од 4-то коло во…