Деветгодишно дете каснато од куче скитник во Велес

На 03.08.2020 год. Во СВР Велес било пријавено дека на плоштад „Којник“ во Велес деветгодишно дете било каснато од куче скитник во пределот на десната нога.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста