Цеца денес ќе искешира цело богатство за првиот роденден на внукот

Наследникот на Вељко и Богдана Ражнатовиќ, малиот Жељко денеска на 3 јуни го прославува својот прв роденден, а семејството ќе се обиде да му приреди незаборавна прослава за која наводно Цеца ќе искешира 15 илјади евра.

Семејството наводно ќе го прослави роденденот во кругот на пријателите и семејството, а Цеца дури и заедно со Вељко и Богдана избрале и ресторан за прослава, а се советувале и околу декорацијата и на која тема ќе биде. Истата ќе биде со полно балони и останати ситници со мотивите од цртаните ликови доминирајќи плава и бела боја.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста