Категорија: Љубов

Новинарка, критичарка, рецензентка, координаторка – и добивала и делела народни пари, конфликт на интереси кај Ана Василевска

Новинарка, критичарка, рецензентка, координаторка – и добивала и делела народни пари, конфликт на интереси кај Ана Василевска

Ана Василевска – новинар, критичар, рецензент во Агенцијата за филм, координатор на филмски фестивал – човек кој во исто време седи на повеќе столчиња - ... Прочитај повеќе

Педијатри: Старосната граница на родителите, стресот – главни причини за предвременото раѓање на бебињата

Педијатри: Старосната граница на родителите, стресот – главни причини за предвременото раѓање на бебињата

Бебе родено во 23 недела од бременоста на мајката е најмалото преживеано во Македонија. Денеска е Светски ден на предвремено родените деца, чиј број кај ... Прочитај повеќе

На кои дигитални правила треба да се придржувате доколку сте во врска

Речиси невозможно е да го одделите дигиталниот свет од она кое го градите со својот партнер. Навиките кои ги имате при употреба на мобилниот телефон ... Прочитај повеќе

Никол Шерцингер и нејзиното 7 години помладо момче се најзгодниот пар на Хаваи

Никол Шерцингер и нејзиното 7 години помладо момче се најзгодниот пар на Хаваи

Никол Шерцингер и нејзиното 7 години помладо момче периодов уживаат на одмор на Хаваи, а дефинитивно се најзгодниот пар.  Никој не може да им оддолее ... Прочитај повеќе

Откријте кој е вашиот идеален партнер според хороскопскиот знак

Верувале или не вашиот хороскопски знак веќе го одбрал вашиот животен партнер, време да дознаете и кој е тоа! Овен: Скорпија, Стрелец или Водолија Бик: Бик, Девица ... Прочитај повеќе