Брутални навреди за кандидатката за претседател Гордана Силјановска – Давкова на митингот на СДСМ во Куманово

Брутални навреди за кандидатката за претседател Гордана Силјановска – Давкова на митингот на СДСМ во Куманово

Брутални навреди за кандидатката за претседател поддржана од ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Силјановска – Давкова, на митингот на СДСМ во Куманово. На недоличните коментари актуелниот претседател, Стево Пендаровски и партиската портпаролка Богданка Кузеска подмолно се смеат.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста