Без вода корисници на улиците Стогово и Милан Марковиќ

Водоснабдувањето за корисниците од улиците Стогово и Милан Марковиќ е прекинато изутрина од 8.45 часот поради уличен дефект ф-80мм.

Прекинот ќе трае до отстранување на дефектот, соопшти ЈП Водовод и канализација.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста