Атмосфера од денешниот полициски час низ објективот на Алфа

Денеска полицискиот час, повторно како и вчера, а и секој следен викенд до крајот на корона кризата, започнува во 16 часот, а завршува во шест часот наутро следниот ден.

Погледнете како изгледа полицискиот час низ објективот на Алфа телевизија:

 

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста