НАЈНОВИ ВЕСТИ

23 годишна девојка нападната во Градски парк

На 23.09.2020 во 14.13 часот во Полициската станица Центар, 23-годишна девојка од Скопје пријавила дека во близина на фонтаната во Градски парк, машко лице се обидело да изврши обљуба. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста