Христијан Мицкоски вечерва во 22.30 ексклузивно на Алфа

За оставките во ДУИ, за следниот потег околу уставните измени, за сите прашања од круцијална важност за државата и граѓаните вечерва во „Заспиј ако можеш” одговори бараме од претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски. Гледајте „Заспиј ако можеш” на Алфа вечерва во 22.30 часот!

Advertisements

Поврзани вести