АЛФА ТВ го проширува тимот – ОГЛАС

Алфа Телевизија има потреба од новинари-репортери кои ќе бидат дел од тимот задолжен за реализација на утринската програма.

Кандидатите можат да бидат со и без работно искуство.

Сите заинтересирани можат да испратат своја биографија на [email protected]

КАТЕГОРИИ
Споделете ja веста