Црна хроника

Трисет и шестгодишен скопјанец се фрлил од 11 кат

Трисет и шестгодишниот Т.Ј. од Скопје вчера скокнал од тераса од 11 кат по што починал.

07.05.2018 11:02:21

Трисет и шестгодишниот Т.Ј. од Скопје вчера скокнал од тераса од 11 кат по што починал.

Како што соопшти МВР, настанот бил пријавен вчера изутрина во 05.25 часот.  Доктор од Итна медицинска помош констатирал смрт.

Извршен е увид на местото на настанот