Сцена

Кание бесен на Ким: Фотографиите се ужас, требаше да користи фотошоп

Кание Вест е близок пријател со Ана Винтур, но и покрај се тој не се појави на Мет Гала во Њујорк. Раперот реши да остане дома со неговите две деца, Норт и Сеинт.

03.05.2017 14:39:22
Кание Вест е близок пријател со Ана Винтур, но и покрај се тој не се појави на Мет Гала во Њујорк. Раперот реши да остане дома со неговите две деца, Норт и Сеинт.

Сепак како претставник од семејството Кардашијан-Вест беше неговата сопруга Ким.

Според тврдења на извори блиски до раперот, тој е бесен на старлетата поради фотографиите од Мексико на кои Ким има многу целулит и сало.