Спорт

БИБЛ: Кожув гостува кај Приштина

Во регионалната кошаркарска БИБЛ лига вечерва настапува Кожув кој во рамките на 8. коло гостува кај Приштина.

12.01.2017 10:12:35
Ова е натпревар од дното на табелата во А групата со македонскиот состав на петтото место, додека Приштина е позиција подолу.

Натпреварот се игра со почеток од 19:00 часот.